Menü Kapat

Düğün Servisi Kiralama

Düğün Servisi Kiralama

Bir servis aracına en çok iytiyaç duyduğumuz anlardan birisidir Düğün Servisi. Düğünümüz, kınamız, nişanımız ve doğum günlerimiz için gelen misafirlerimizin en mutlu anımıza şahitlik etmesi için bir transfer aracıdır,, Düğün servisi. Firmamız Hira Turizm ile iletişim halinde olduğumuz tüm müşterilerimize elimizden gelen en uygun fiyatlara hizmet vermekteyiz.
Son yıllarda artan hayat pahalılığında etkisiyle özellikle düğün, nişan ve kına gibi özel günleri organize etmek bi hayli zor hale gelmektedir. Bizde tam bu noktada yapabileceğimiz en uygun fiyatı müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Düğün Servisi Fiyatları
Düğün arefesi aşamasında olan müşterilerimizin genellikle hızlı olarak halletmek istediği konulardan biridir Düğün Servisi hizmeti. Hata payı olmadan tamamlanması gereken bu özel günde ortalamanın altında fiyatlarla hizmek vermekte ve kesinlikle söz verdiğimiz saat ve dakikada verilen adreste olmaktayız.

Minibüs Otobüs Seçenekleri

Genellikle şehir içinde tercih edilen düğün servisleri minibüs olarak kullanılmaktadır.  Gerek pratik oluşu gerek maaliyetin uygunluğu gerekse yeterlilik olarak tercih edilmektedir. Tüm müşterilerimizin istekleri ölçüsünde çeşitli araçlarımız bulunmaktadır. İstendiği takdirde 10 kişiden 100 kişiye kadar aynı anda yolcu transferi gerçekleştirmekteyiz. 
Araçlarımız yeni model ve bakımlıdır.

error: En Hesaplı Düğün Servisi...
0541 146 5134