Menü Kapat

Hakkımızda

Hakkımızda

2012 yılından itibaren çeşitli alanlarda aktif servis faaliyeti göstermekte olan Firmamız ilk günlerinden bu güne yer aldığımız tüm servis projelerini sorunsuz tamamlamıştır. Şirketimiz çeşitli büyük projelerin yanında bünyesinde barındırdığı araçlarla düğün, nişan, kına ve doğum günü servis faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Amacımız yurdumuzun dört bir yanına verdiğimiz hizmeti Hızlı,Hesaplı, ve güvenilir bir şekilde bitirmektir. Servis taşımacılığı sektörünün liderleri arasında yer alan Hira, Düğün Servisi , Kına, Nişan, Personel vb. gibi her alanda hizmet vermekte olan daha nitelikli hizmet anlayışı ile donanımını geliştirerek her geçen gün sektöründe büyüyen bir kuruluş olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız Tescillenmiş olan markası, Ulaştırma Bakanlığı’ndan verilmiş olan yetki belgesi, lisanslı yolcu taşıma belgesi ve tüm teknik altyapısı ile hizmet sunmakta olan, her türlü Servis faaliyetlerini üst düzey bir titizlik ile gerçekleştirmekte ve müşterilerimizin bize duymuş olduğu güveni koruyarak varlığını güçlendirmektedir. 2012 yılında kurulan Firmamız uzman kadrosu ile gerçekleştirdiği işleri bu güne kadar büyük bir hassasiyet ile yerine getirmiştir.

www.dugunnisanservisi.com

error: En Hesaplı Düğün Servisi...
0541 146 5134