Menü Kapat

Nişan Servisi

Nişan Servisi Kiralama

İstanbul’da bir çok organizasyonda yer alan servis şirketimiz halkımızın tüm servis isteklerine sorunsuz cevap vermektedir. Özellikle düğün, nişan, gez, evlilik teklifi, personel taşımacılığı, okul servisi gibi ihtiyaçlara kendi piyasasında en hesaplı ve lüx araçlarla cevap vermektedir. Tüm servis belgelerine sahip araçlarımız ve firmamız sizleri en mutlu günlerinizde zora sokmayacaktır.
Nişan Servisi gününüzü tayin ettiğiniz an da şirketimizle iletişime geçip en uygun fiyatı alabilirsiniz. Unutmayın ki öyle özel günlerin hatası ve telafisi olmaz. Bazı yetilere sahip olmayan servisçiler insanlarımız en özel günleriyle ilgili anlaşmalar yapmaktadır. Bu anlaşmaların sonucun belirlenen tarihte servis taşımacılığına gelmeyip düğün, nişan veya organizasyonun sahibine ”kaza yaptım, lastik patladı, benzin bitti” gibi aslı astarı olmayan manasız sebepler sunmaktadır. Bu gibi işlerin sonucunda yaşanan bu mağduriyetin telafisi yoktur.

Sizde resmi tüm yetilere sahip olan servis taşımacılığı şirketimizle anlaşarak mutlu gününüze mutluluk katabilirsiniz. Düğün Servisi Kiralama hizmetimiz için iletişime geçebilirsiniz.

Hesaplı Nişan Servisi
Servis taşımacılığı hizmetimizi güncel fiyatların altında gerçekleştirmekteyiz. Özellikle evlilik arifesinde olan insanlarımızın en çok zorlandıkları konuların başında olan düğün masrafları dır. Şirketimiz evlenen çiftlerimiz için elinden gelen tüm hesaplılığı yansıtmaktadır. 

Nişan, evlenme yaşına gelmiş kız ve erkeklerin aileleri ve yakın dostları tarafından yörenin örf ve adetleri doğrultusunda evleneceklerine ilişkin bir çeşit söz vermedir. Evliliğe giden yol nişan diğer bir ifade ile “söz kesme” ile başlar, kına ve düğün ile son bulur.Kaynak

error: En Hesaplı Düğün Servisi...
0541 146 5134