Menü Kapat

Personel Servisi

Personel Servisi – İstanbul gibi büyük bir ilde trafiğin artması gibi nedenlerden dolayı ulaşım, yaşantımızda en zor anlarımızdan biri haline gelmiştir. Hira Turizm Personel, Düğün, Kına, Nişan Servis Şirketimizin kurulduğu günden bu yana firmalara vermiş olduğu servis hizmetinde, araç destek servisinin anlık trafik kameralarından almış olduğu bilgi doğrultusunda, alternatif güzergah ve yol durum tarifiyle servis aracı kaptanlarını yönlenlendirerek, dakik hizmet anlayışıyla daha 

ekonomik, kaliteli ve konforlu taşıma hizmeti vermeyi kendisine görev edinmiştir.

Hira Turizm

Firmamız, EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkeleri ile çalışarak Özel ve Kamu Kurumları, Okullar, Dershaneler, Kolejler, Holdingler, Şirketler, Firmalar, Marketler, AVM, Müşteri servis taşımacılık ve personel servisi hizmeti verirken personelini mesai kaybına uğratmadan sabah evinden iş yerine, akşam mesai saati bitiminde iş yerinden alıp evlerine güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Sizlerde personel taşımacılığı yapan şirketler arasında kaliteli ve ekonomik hizmet beklentinizde mutlaka bizden fiyat teklifi almadan karar vermeyin!

Personel Servisi’nin artıları nedir?

1-) Personelin trafiği kolayca atlatıp işe gelinimini sağlamş olur.

2-) Çalışanın işe geç kalması, trafik ve benzeri problemlerden iş giriş saatini düzenlemiş olur.

3-) İş veren şirket açısından çalışamların ekonomik olarak işe gidip gelinimini sağlanmış olur

4-) Çalışanların işe gidip gelmelerinden ekonomik artı sağlar.

Kamu & Özel kuruluşlarının belirleyeceği kurallar çerçevesinde, taşımacılık standartları doğrultusunda hizmet sunmaktayız. Hizmet sunduğumuz kurumun ihtiyaçları doğrultusunda,
araç tipi/tiplerini & özelliklerini, rotasyonu, noktalar, kullanılacak olan teknoloji & ön görülen gereksinimler belirlenerek minimum maliyetler ile maksimum fayda sağlamaktayız.

Bu maksimum fayda, kurum giderlerini düşürmekten personel mutfak mutluluğuna kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Hira Turizm Taşımacılık Şirketi Olarak sunmuş olduğumuz Personel Taşımacılığı hizmetinin bir ayrıcalık değil, bir standart olduğunu düşünüyor & sektörümüzle, bütün tecrübemizi eğitim & seminerler ile paylaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için gösterdiğimiz hassasiyet daima hedeflerimizin ve itibarımızın temelini oluşturmaktadır.

Konfor & Kalite

Hira Taşımacılık faaliyetleri ile kendi sektörüne örnek olan ve uluslararası sertifika & kazandığı plaketleri ile kanıtlanan kalitesi ile müşteri memnuniyetini esas alan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Güvenlik & Önlem

Filomuzda taşıdığımız her kişi yaşanabilecek kazalara karşı yüksek teminatlı Trafik ve Kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası ile güvence altına alınmıştır. İstanbul Personel Taşımacılığı ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.

error: En Hesaplı Düğün Servisi...
0541 146 5134